معرفی

شركت نیروگاه خورشیدی آفتاب تابان گاریزات در تاریخ 1395/12/07 طي شماره 16775 در اداره ثبت استان یزد به ثبت رسیده است. مركز اصلي شركت واقع در استان یزد، شهرستان یزد، بلوار جمهوري اسلامی، روبروي امامزاده سیدجعفر، كوچه شهید زنبق ، نیروگاه شهید زنبق یزد مي باشد.
محل احداث نیروگاه خورشیدی واقع در یزد تفت بخش گاریزات روستای احمدآباد رشتی می باشد.

نیروگاه خورشیدی آفتاب تابان گاریزات با ۴۶۳۲ عدد پنل خورشیدی ۵۴۰ وات با برند SUNTECH و ۲۳ عدد اینوتر ۱۱۰ کیلو ولت آمپر با برند SUNGROW ،با ظرفیت نامی تولید برق ۲۵۰۰ کیلو وات ساعت و با بکارگیری تجهیزات به روز توسط متخصصین داخلی در حال حاضر مشغول به تولید انرژی پاک خورشیدی می باشد.

سرمایه ثبتی شرکت در حال حاضر 400.000.000.000 ریال منقسم به 4.000.000.000 میلیون سهم 1.000 ریالی که 400.000.000 سهم با نام تماماً پرداخت شده است می باشد .
هیئت مدیره منتخب سهامداران در سال 1400، با برگزاری جلسات تلاش کرده است به مسئولیت خود در قبال سرمایه گذاران و سایر ذی نفعان متعهد باشد. هیئت مدیره تلاش كرده است با ایجاد حاكمیت كارآمد بر امور شركت در راستاي منافع سهامداران و تعادل در منافع ذینفعان مختلف اعم از مشتریان بازار، كاركنان و كاركردهاي ملي در جامعه گام بردارد و در جهت ایفاي كارا و موثر وظایف خود، فعالیت خود را در قالب كمیته هاي تخصصي شامل كمیته هاي معامالت، حسابرسي و ابزارهاي مالي سازماندهي نموده است.

تاییدیه ها و گواهینامه ها

اعضای هیئت مدیره

محمود زارع

 مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

امیرحسین سالاری

رئیس هیئت مدیره

ابوالفضل منتظری سانیجی

نایب رئیس هیئت مدیره

قابلیت های نیروگاه خورشیدی افتاب تابان گاریزات

طراحی تفصیلی مهندسی، اجرا و نصب و راه اندازی نیروگاه

تامین و تجهیز نیروگاه

امکان تامین شبکه های کوچک و ناحیه ای

توان تولید برق 2500 کیلو وات ساعت

سرمایه گذاری

نصب و اجرا

نیروگاه خورشیدی گاریزات
2.5 مگاوات

تعمیرات

نیروگاه خورشیدی گاریزات
2.5 مگاوات

بهره برداری

نیروگاه خورشیدی گاریزات
2.5 مگاوات